Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-04
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja

Prawnik / Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych / RODO

Warszawa36480_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka handlowa o rozpoznawalnej marce.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń m.in. prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Samodzielne stanowisko z perspektywą dalszego rozwoju w ramach struktur firmy
  • Szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowych projektach
  • Nowoczesne biuro oraz wszelkie narzędzia pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowanie przepisów wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz aktualizowanie istniejących polityk w tym zakresie, w tym nadzorowanie procesów i zapewnienie bezpieczeństwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych
  • Pełnienie funkcji partnera biznesowego dla pracowników w zakresie rozwiązywania problemów z powyższej tematyki
  • Ocena ryzyka dla ochrony danych osobowych wynikającego z realizacji nowych projektów oraz podejmowania nowych inicjatyw biznesowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie wewnętrznych audytów w zakresie podległego obszaru
  • Reprezentowanie spółki przed organami nadzorczymi
  • Współpraca z zagraniczną centralą spółki - udział w międzynarodowych projektach
  • Wsparcie zespołu w zakresie pozostałych zadań departamentu prawnego np. compliance
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w doradztwie z zakresu RODO - warunek konieczny
  • Zdobyte uprawnienia radcy prawnego - mile widziane
  • Doświadczenie w dziale prawnym międzynarodowej organizacji - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzania priorytetami
  • Inicjatywa, wysokie umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista