Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-01
małopolskie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - lidera w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko w obszarze wsparcia Klienta niemieckojęzycznego w obszarze strategii reklamowych online.

Specjalista ds. Kampanii Reklamowych Online - German Speaker
Miejsce pracy:
Nr ref. 191061/5913

Opis stanowiska:
  • wsparcie Klienta biznesowego w obszarze strategii marketingowych online,
  • współpraca przy tworzeniu, rozwijaniu oraz doskonaleniu reklam internetowych,
  • analiza oraz oferowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby Klienta,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (C1),
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze owoczesnych technologii oraz ich wykorzystania w biznesie,
  • umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku internetowym,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpesonalne - łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • pozytywne nastawienie oraz orientacja na realizację celu,
  • wcześniejsze doświadczenia w obszarze obsługi Klienta lub marketingu online będą dużym plusem!

Oferta obejmuje:
  • stałą umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczne godziny pracy - Ty decydujesz,
  • prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem dentystycznym!
  • kartę Multisport, kursy językowe oraz szkolenia realnie podnoszące kwalifikacje,
  • chillout space z dostępnymi napojami, kanapkami oraz sałatkami dla wszystkich pracowników!
  • przyjazną atmosferę pracy umożliwiającą dynamiczny rozwój.