Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-01-24
Białystok, podlaskie
Sprzedaż, Marketing, Obsługa klienta

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Przedstawiciel handlowy z j. angielskim-instalacje PPOŻ
Miejsce pracy: Białystok
7-30-56300
Wraz z naszym Klientem, firmą z branży instalacji sanitarnych, PPOŻ i tryskaczowych, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: : Przedstawiciel handlowy z językiem angielskim-PPOŻ.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne i pozyskiwanie Klientów zainteresowanych systemami przeciwpożarowymi i tryskaczowymi oraz instalacjami pianowymi
  • pozyskiwanie Klientów z branży budowlanej i systemów przeciwpożarowych oraz budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami
  • koordynowanie procesów sprzedażowych (współudział w opracowywaniu planów sprzedaży)
  • tworzenie raportów wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • wprowadzanie na polski rynek producenta instalacji pianowych

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym min. 1 rok w branży ppoż/tryskaczowej)-warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnymwarunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy mobilnej na terenie całej Polski
  • umiejętności interpersonalne

Korzyści:

  • możliwość pracy w systemie home-office
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy także do użytku prywatnego
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet specjalistycznych szkoleń
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny)
  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista