Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-16
Konsultant ds. rekrutacji
Nr ref. 36523_MP_PL
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Human Resources
Data aktualizacji: 2020-06-16

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Konsultant ds. rekrutacji


Katowice36523_MP_PL

W sercu biznesu PageGroup są tysiące ludzi, których życie zmienia się na lepsze! Najwyższej jakości usługi, które świadczymy dla naszych klientów i kandydatów oraz możliwość rozwoju we wszystkich naszych biurach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy wyznaczyć standardy w rekrutacji - nasze specjalistyczne usługi mają wpływ na życie kandydatów, którym umożliwimy osiągnięcie pełni ich potencjału.
What's on Offer
W PageGroup wynagrodzimy cię nie tylko finansowo - choć nasze bardzo konkurencyjne wynagrodzenia podstawowe, atrakcyjne bonusy osobiste i zespołowe, coroczne wycieczki dla najlepszych oraz dodatkowe zachęty to dobry początek/ PageGroup oferuje najbardziej atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w branży. Poza tym, nigdy nie zapomnimy, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników - zmieniamy ich życie, oferując im środowisko pracy sprzyjające budowaniu zaufania i osiąganiu świetnych wyników. Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymywania równowagi pomiędzy sferą prywatną, a zawodową - zapewniając ulopy macierzyńskie i ojcowskie, oferując pakiety sportowe, pracę zdalną, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz owoce w biurze. Wpieramy również samorozwój naszych pracowników i nadajemy rozpęd ich karierom.
Job Description
W rekrutacji żaden dzień nie jest taki sam! To powiedziawszy, możesz spodziewać się zaangażowania w:
  • Budowanie znakomitych relacji z kandydatami i klientami
  • Ocenę i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
  • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu wstępnych poszukiwań do złożenia oferty pracy
  • Doradzanie kandydatom w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Zarządzanie własnymi zadaniami
The Successful Applicant
Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem. Także inne doświadczenia - w branży sportowej, szkolnictwie lub w nieruchomościach - mogą być cennym zasobem, który pozwoli ci odnieść sukces w PageGroup. Konsultant ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości: - Pracujemy z pasją - Inspirujemy do zmian - Kochamy to, co robimy - Jesteśmy zespołem - Cenimy wytrwałość Rekrutacja jest zarówno pełna wyzwań, jak i ekscytująca. Twoje nakierowanie na sukces, entuzjazm, energia i dbałość o to, by usługi oferowane naszym klientom i kandydatom były najwyższej jakości, staną się podstawą twoich sukcesów i rozwoju kariery w PageGroup.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców