Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-24
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Junior Customer Service Specialist

Katowice36526_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma usługowa zlokalizowana w Katowicach, która obecnie prowadzi intensywną ekspansję na rynki zagraniczne oraz rozwija Dział Obsługi Klienta.
Oferujemy
  • Praca w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin;
  • Taksówki dla pracowników w przypadku pracy w godzinach nocnych;
  • Prywatna opieka medyczna za 1 PLN;
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe;
  • Dostęp do Chill Out Room, dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce oraz dobra kawa w firmie;
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe;
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów.
Opis stanowiska
  • Kontakt z międzynarodowymi Klientami za pośrednictwem czata, poczty e-mail (brak połączeń telefonicznych);
  • Udzielanie informacji Klientom oraz bieżące rozwiązywanie problemów;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
Profil kandydata
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomi swobodnej komunikacji;
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością;
  • Umiejętność obsługi komputera (MSOffice, Google Docs).

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista