Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-14
Samodzielna Księgowa m/k
Nr ref. 36524_MP_PL
Bielany Wrocławskie
Księgowość, BPO/SSC

Bielany Wrocławskie36524_MP_PL

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy odpowiedzialnej i doświadczonej osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego/ Samodzielnej Księgowej. Osoba będzie pełnić rolę księgowego, odpowiedzialnego za duży przekrój finansów. Poszukujemy Kandydatów, którzy są doświadczeni w prowadzeniu pełnej księgowości spółek, otwartych na szeroki zakres obowiązków.
Oferujemy
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Szeroki pakiet benefitów poza płacowych
Opis stanowiska
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Współudział w tworzeniu sprawozdania finansowego
  • Księgowanie zobowiązań
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald kont
  • Kontrola rozrachunków
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Prowadzenie rejestrów VAT
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z innymi działami
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i księgowych
  • Mile widziane doświadczenie w biurach rachunkowych
  • Znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista