PwC
Data aktualizacji: 2020-06-22
Frontend Developer SME
Nr ref. 128901WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Poszukujemy Senior Frontend Developera, który jest gotów zmienić nieco swój dotychczasowy profil pracy. Jego głównym obowiązkiem będzie pełnienie roli Subject Matter Expert w zakresie technologii frontendowych (ze szczególnym uwzględnieniem Lightning Web Components) w Departamencie Salesforce w PwC IT Services.

Zadania:

- Pełnienie roli eksperta z zakresu zagadnień frontend w departamencie Salesforce

- Wsparcie zespołów projektowych w obszarze technologii frontendowych

- Stałe podnoszenie kompetencji zespołu w obszarze technologii frontendowych

- Bycie na bieżąco ze zmianami wprowadzanymi na platformie Salesforce w obszarze frontend

- Pomoc w przygotowywaniu ofert dla klientów (wycena obszaru Custom UI)

- Zaprojektowanie i rozwijanie programu szkoleniowego w obszarze technlogii frontendowych

- W celu wypełnienia powyższych obowiązków, niezbędne będzie:

Oczekiwania:

- Bardzo dobra znajomość HTML/CSS

- Bardzo dobra znajomość JavaScript i jQuery

- Bardzo dobra ogólna orientacja w różnych technologiach i narzędziach frontendowych, znajomość trendów i kierunków rozwoju oraz standardów

- Znajomość różnic w implementacji rozwiązań pod różne przeglądarki, umiejętność implementacji rozwiązań uniwersalnych (cross-browser development)

- Umiejętność programowania responsywnych interfejsów użytkownika

- Ogólna znajomość różnych frameworków frontendowych (w szczególności w obszarze javascript)

- Umiejętność pracy z GIT

- Znajomość dobrych praktyk User Experience / User Interface

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Kompetencje miękkie:

- Osoba kontaktowa, lubiąca pracę z innymi ludźmi

- Posiadająca łatwość w przekazywaniu wiedzy

- Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

- Znajomość node.js

- Znajomość React

- Znajomość REST API

- Znajomość platformy Salesforce

- Znajomość zagadnień dotyczących testów automatycznych interfejsu użytkownika

- Portfolio z uwzględnieniem dotychczasowych projektów, stron www oraz aplikacji

Co Ci oferujemy:

- Elastyczną formę współpracy
- Szkolenia techniczne i certyfikacje
- Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
- Dogodną lokalizację tuż przy metrze politechnika
- Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna wraz ze stomatologią, ubezpieczenie, multikafeteria itp.)
- Możliwość pracy zdalnej - zazwyczaj przynajmniej jeden dzień w tygodniu
- Elastyczny czas pracy - w zależności od projektu

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.