Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-24
Bolesławiec, dolnośląskie
BPO/SSC, Zakupy
Data aktualizacji: 2020-03-24 Aplikuj

Specjalista ds. zakupów (k/m)

Bolesławiec36724_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Bolesławcu.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze zakupów
Opis stanowiska
  • Prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Zbieranie ofert i tworzenie analizy rynku
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
  • Prowadzenie rozmów handlowych z dostawcą
  • Ocena techniczno- jakościowa dostawców
  • Systemowe zarządzanie przepływem zamówień
  • Opracowywanie strategii ciągłego doskonalenia dostawców w zakresie: Jakości, Usług, Kosztów i Technologii
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców