Michael Page
Data aktualizacji: 2020-04-15
Łódź, łódzkie
Księgowość, BPO/SSC

Dyrektor Finansowy - Członek Zarządu

Łódź36748_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma sprzedająca produkty i usługi klientom B2C i B2B. Obecnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego w randze Członka Zarządu. Wybrana osoba będzie odpowiadała za cały obszar finansowy związany z działalnością firmy na polskim rynku, jak również za wybrane inne zespoły.
Oferujemy
  • Konkurencyjny pakiet
  • Możliwość dalszego rozwoju w wiodącej organizacji
Opis stanowiska
  • Wspólnie z innymi Członkami Zarządu - odpowiedzialność za strategę firmy
  • Wsparcie całej strony biznesowej organizacji - partnering biznesowy ze strony finansów
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów rocznych oraz planów finansowych i ich aktualizacji
  • Udział w inicjatywach nakierowanych na analizę i optymalizację wyników sprzedaży
  • Analiza procesów finansowych w firmie i ich optymalizacja
  • Identyfikacja możliwych usprawnień w działałaniu procesów, procedur i systemów wspierających organizację
  • Wspólnie z liderami wszystkich działów operacyjnych - rekomendowanie usprawnień biznesowych w organizacji
  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby Zarządu oraz Grupy
  • Przewodzenie i zarządzanie zespołami w podległych obszarach
  • Odpowiedzialność za politykę podatkową
Profil kandydata
  • Wykształcenie wy¿sze
  • ACCA, Biegły Rewident - mile widziane
  • Minimum 10 lat doświadczenia, w tym minimum 3 lata doświadczenia jako Dyrektor Finansowy w międzynarodowych organizacjach
  • Doświadczenie w prowadzeniu finansów firmy o dużych obrotach, nastawionej na dużą ilość transakcji
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy w oparciu o Międzynarodowe Standardy Rachunkowości
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu księgowości, finansów, podatków oraz raportowania
  • Poparta sukcesami umiejętność zarządzania zespołem
  • Sukcesy we wspieraniu strategicznego i operacyjnego rozwoju przedsiębiorstw - partner biznesowy biorący odpowiedzialność za działalność i wyniki firmy
  • Doświadczenie we wprowadzanie zmian i optymalizacji w organizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor