Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-08-21
Java Tech Lead
Nr ref. 191185/6017
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty rozwojowe w obszarze społeczno-gospodarczym, do nowobudowanego zespołu Java Developerów, poszukujemy kandydata, który lubi przyczyniać się do rozwiązywania ważnych społecznie problemów, podnosząc jakość życia społeczeństwa, a jednocześnie osoby która czerpie satysfakcję z możliwości obserwacji namacalnych efektów swojej pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zarządzanie pracą innych Programistów (rola Team Leadera w ramach projektu),
  • implementacja systemów,
  • przygotowywanie niskopoziomowych projektów implementacyjnych na podstawie specyfikacji analitycznej,
  • udział we wdrożeniach i stabilizacji rozwiązań,
  • przygotowanie i realizacja testów jednostkowych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • dobór odpowiednich rozwiązań w projekcie,
  • motywowanie członków zespołu.
Wymagania:
  • 6 lat doświadczenia na stanowisku Programisty, z czego minimum 2 lata doświadczenia w roli Lidera,
  • znajomość języka Java, frameworka Hibernate i rozwiązania OpenJPA,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Eclipse,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość WebServices oraz WS Security,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami Maven, GIT,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych i integracyjnych EIP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (umożliwiająca swobodną komunikację).

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworka Spring
  • doświadczenie w pracy z warstwą frontendową, znajomość frameworka AngularJS,
  • doświadczenie w pracy z platformą integracyjną, znajomość RedHat JBoss Fuse ESB,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe.
Oferta obejmuje:
  • udział w projekcie transformacji cyfrowej,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • premię roczną,
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju zawodowego (liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, studia podyplomowe, kursy językowe, możliwość udziału w programie talentowym dedykowanym najlepszym pracownikom),
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: budżety szkoleniowe, karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny,
  • możliwość rozwoju pasji w ramach sekcji sportowych, w tym piłka nożna, narciarstwo, kolarstwo, biegi, żeglarstwo,
  • wolontariat pracowniczy,
  • pracę w ścisłym centrum stolicy.