Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-03
Mid Java Developer
Nr ref. 191189/6022
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty rozwojowe w obszarze społeczno-gospodarczym, do nowobudowanego zespołu Java Developerów, poszukujemy kandydatów, którzy lubią przyczyniać się do rozwiązywania ważnych społecznie problemów, osób które czerpią satysfakcję z możliwości obserwacji namacalnych efektów swojej pracy, które są samodzielne i lubią wychodzić z inicjatywą, a jednocześnie chcą mieć możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, nie tylko w obszarze umiejętności technicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • projektowanie i implementacja nowych rozwiązań na podstawie specyfikacji analitycznej,
  • projektowanie i implementacja usług integracyjnych na ESB,
  • współpraca z doświadczonymi Programistami oraz Analitykami i Testerami dedykowanymi do projektów,
  • udział w testowaniu oprogramowania,
  • analizowanie błędów i wprowadzanie poprawek w kodzie,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanoiwsku,
  • znajomość języka Java, frameworka Hibernate i rozwiązania OpenJPA,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Eclipse,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość Angular JS,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami Maven, GIT,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych i integracyjnych EIP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.
Oferta obejmuje:
  • udział w projekcie transformacji cyfrowej,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • premię roczną,
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju zawodowego (liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, studia podyplomowe, kursy językowe, możliwość udziału w programie talentowym dedykowanym najlepszym pracownikom),
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: budżety szkoleniowe, karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny,
  • możliwość rozwoju pasji w ramach sekcji sportowych, w tym piłka nożna, narciarstwo, kolarstwo, biegi, żeglarstwo,
  • wolontariat pracowniczy,
  • pracę w ścisłym centrum stolicy.