Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-22
Samodzielna/y Księgowa/y
Nr ref. 191194/6028
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy zajmującej się serwisem, remontem i naprawą maszyn dla branży kolejowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • sporządzanie deklaracji VAT,
  • rozliczanie pracowników - delegacje, zaliczki,
  • sporządzenie dokumentacji do GUS,
  • księgowanie oraz sprawdzanie dokumentacji księgowej,
  • rozliczanie importu usług, odwrotnego obciążenia, WNT, WDT,
  • operacje na środkach trwałych.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na takim samym stanowisku albo podobnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość przepisów oraz zasad księgowania podatków VAT i CIT,
  • znajomość zasad rozliczania transakcji międzynarodowych,
  • znajomość MS Excel i systemu klasy ERP (najlepiej COMARCH XL).
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej (max 3 razy w tygodniu),
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • pakiet socjalny.