Temat tygodnia
– jak ważne jest to, co robi oraz jak to robi.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2020-04-29
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
Data aktualizacji: 2020-04-29

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Płatne praktyki w zespole SAP

 

Czekamy na: 

absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki informatyczne oraz kierunki ścisłe) którzy:

- są zainteresowani zdobywaniem praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami/ instytucjami
- chcą zostać w przyszłości konsultantami bądź programistami SAP
- mają za sobą pierwsze doświadczenia z systemami klasy ERP

- posiadają zdolności analityczne oraz zdolności kreatywnego myślenia,
- potrafią budować relacje i pracować w zespole
- znają język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
 
 

Dlaczego warto:

- masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach dla klientów z Polski i zagranicy

- będziesz miał okazję pracować w zespole przy projekcie wdrożenia systemu ERP (testowanie systemu, opracowywanie dokumentacji, przygotowywanie danych)

- rozwiniesz swoją wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstw, kluczowych driverach ich sukcesów i problemach, które próbują rozwiązać


Co oferujemy?

- Zdobycie wiedzy i doświadczenia w zespole SAP

- Rozwój umiejętności w obszarze wdrażania aplikacji ERP

- Atrakcyjne wynagrodzenie, kartę sportową oraz nowoczesny laptop

- Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring

- Wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk

Praca będzie realizowana częściowo w biurze PwC i/lub Klienta.

 

Pamiętaj!
Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz testy analityczne on-line

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami:  kariera@pl.pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.