Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-30
Senior Procurement Specialist
Nr ref. 191217/6049
Katowice, śląskie
Księgowość, Zakupy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji, zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • planowanie, zarządzanie i realizacja procesów zakupowych,
  • zarządzanie bazą dostawców,
  • ocena ofert i usług dostawców w celu określenia najbardziej pożądanych dostawców,
  • negocjacje handlowe, zapraszanie dostawców do przetargów, wysyłanie zapytań ofertowych,
  • administracja wszystkich niezbędnych działań zakupowych w systemie,
  • ścisła współpraca z działem księgowym,
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • język angielski na poziomie biegłym (B2),
  • dodatkowy język obcy, niemiecki lub francuski na poziomie min. B2,
  • łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • chęć rozwoju i doskonalenia warsztatu pracy.
Oferta obejmuje:
  • dynamiczne środowisko pracy w globalnej firmie, pełne wyzwań i możliwości rozwoju (w kierunku eksperckim lub managerskim),
  • konkurencyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.