Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-24
Executive Assistant
Nr ref. 36086_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa36086_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma z branży budowlanej. Dynamiczny rozwój towarzyszy dbałości o szczegóły i etykę postępowania. Wybrany kandydat będzie współpracować z zespołem wsparcia administracyjnego, raportując do Dyrektora ds. Administracji.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Serdeczne środowisko i praca wyzwań,
  • Biuro w samym centrum Warszawy (500m od stacji metra Centrum).
Opis stanowiska
  • Zarządzanie służbowym kalendarzem oraz koordynowanie płynności i terminowości spotkań,
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań Zarządu oraz monitorowanie realizacji wyznaczonych zadań,
  • Organizowanie podróży służbowych,
  • Opracowywanie i zatwierdzanie prezentacji oraz komunikatów,
  • Zbieranie danych, tworzenie i aktualizacja wewnętrznych raportów,
  • Zarządzanie przepływem informacji w sposób terminowy i dokładny.
Profil kandydata
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • Znakomite umiejętności organizacyjne i zorientowanie na szczegóły,
  • Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji,
  • Rozwinięte kompetencje biznesowe i osobiste.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Asystent