Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2020-04-09
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Human Resources
angielski, francuski

Młodszy specjalista ds. Procesów HR z j. francuskim

Kogo szukamy?

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

  • chęć rozpoczęcia swojej kariery w międzynarodowym środowisku
  • zainteresowanie w obszarze Human Resources (Zarządzania Zasobami Ludzkimi)
  • umiejętność posługiwania się j. francuskim (min. B2) oraz j. angielskim (min. B1)

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzować się z naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Czym będziesz się zajmować?

Na początku naszej współpracy zostaniesz kompleksowo wdrożony i weźmiesz udział w programie onboardingowym.

Następnie Twoje zadania będą obejmować:

  • wspieranie klienta francuskojęzycznego
  • uczestniczenie w wewnętrznych projektach związanych z procesami HR
  • rozwiązywanie problemów dotyczących zagadnień związanych np. z Administracją Personalną, szkoleniami oraz benefitami

Co oferujemy?

Atmosfera

  • Praca wśród świetnych ludzi, legendarna atmosfera
  • Nieformalny dress code
  • Coroczny piknik rodzinny
  • Niezapomniane wydarzenia integracyjne
  • Wolontariat pracowniczy oraz świetne programy CSR
  • Cenimy i szanujemy różnorodność pod kątem płci, narodowości, ról, wieku, zainteresowań
  • Wewnętrzne okazje do celebracji: Dzień Dziecka, Mikołajki i wiele innych
  • Wsparcie dla hobby pracowników: Business Run, e-sport games, koszykówka, siatkówka

Rozwój

  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Baza wiedzy MIT Sloan Management Review Polska
  • Plan wdrożenia nowych pracowników oraz Buddy
  • Szeroka oferta szkoleń w klasie i e-learning
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych i kursów
  • Wiele firm pod jednym dachem / wewnętrzni headhuntersi
  • Wewnętrzne eventy rozwojowe: konferencje, spotkania, communities
  • Platforma Education First do nauki j. angielskiego online

Benefity

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do aplikacji MyAudiobooks - Rozrywka i rozwój osobisty podane dousznie
  • Bogaty pakiet dodatków do wyboru (fitness, siłownia, kino, itp.)
  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling
  • Kawa, mleko i szeroki wybór herbat dla każdego
  • Kwiaty antysmogowe w biurach
  • Leasing samochodu

O nas

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Dział Business Services jest liderem innowacji w obszarach takich jak: usługi HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, inteligentna automatyzacja i transformacja biznesowa. Nasz międzynarodowy zespół pracuje nad ekscytującymi, wielojęzycznymi projektami z wiodącymi światowymi markami.