Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-04
Kontroler Finansowy (IFRS)
Nr ref. 37071_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-08-04 Aplikuj

Warszawa37071_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości komercyjnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Rewelacyjna atmosfera pracy, elastyczność
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za kontroling finansowy wybranych inwestycji
  • Nadzór nad procesem budżetowania i prognozowania finansowego
  • Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych raportów finansowych na potrzeby konsolidacji
  • Koordynacja pracy biura rachunkowego, monitorowanie zgodności z lokalnymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Koordynacja pracy zarządców nieruchomości w zakresie sprawozdawczości finansowej
  • Planowanie przepływów pieniężnych
  • Przygotowywanie analiz kowenantów i raportowanie do banków zgodnie z umowami kredytowymi
  • Współpraca z bankami, doradcami prawnymi, podatkowymi, audytorami zewnętrznymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w audycie finansowym (BIG4) spółek z sektora nieruchomości lub kontrolingu oraz sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość IFRS - warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (B2+/C1)
  • Wysokie zdolności analityczne, dokładność i terminowość
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i prezentacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców