Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-02
Olkusz, małopolskie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Inżynier Jakości Klienta - Okolice Olkusza

Olkusz37149_MP_PL

Moim klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Olkusza.
Oferujemy
Mój klient oferuje pracę pełną wyzwań, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Opis stanowiska
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów i zapewnienie osiągnięcia celów w zakresie jakości
  • Zapewnienie jasnego i pełnego opisu problemów, z jakimi borykają się klienci, w oparciu o dane
  • Współpraca z innymi działami firmy, w celu zidentyfikowania przyczyn źródłowych i wprowadzenia skutecznych działań naprawczych
  • Przegląd raportów według metodologii 8D
  • Obsługa portali klienckich
  • Wdrażanie planów kontroli
Profil kandydata
  • Znajomość narzędzi jakościowych (Diagram Ishikawy, FMEA, PPAP, SPC, 5-Why, APQP)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista