Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-08-07
C++ Developer
Nr ref. 191359/6184
Kraków, małopolskie
IT

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących marek, z zamiłowaniem zajmującej się produkcją gier, poszukujemy Unity Developera. Firma właśnie rozpoczyna pracę nad nowym projektem dedykowanym urządzeniom PC / XBOX One oraz PS4, a jednocześnie rozwija ciekawe projekty mobilne. Możliwa współpraca w 100% zdalna.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • projektowanie, rozwój i utrzymanie wydajnego kodu w języku C++,
  • udział w podejmowaniu decyzji w ramach technicznych aspektów rozwoju projektów,
  • uczestnictwo w tworzeniu architektury rozwiązań,
  • udział w code review,
  • dbałość o wysokie standardy dostarczanych rozwiązań,
  • dzielenie się wiedzą z młodszymi członkami zespołu,
  • współpraca z zespołem Programistów, Designerami i Artystami.
Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenia w game developmencie,
  • bardzo dobra znajomość język C++,
  • znajomość standardu C++ 11 / 17,
  • doświadczenie w pracy z biblioteką STL,
  • znajomość Unreal Engine 4,
  • doświadczenie w pracy w Agile’u,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • kreatywność i zdolność proponowania nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • współpracę w ramach umowy o pracę / umowy B2B,
  • pracę w zgranym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • multikaferterię,
  • dostęp do platformy Udemy,
  • dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych / konferencji.