Michael Page
Data aktualizacji: 2020-05-29
Specjalista ds. Kadr
Nr ref. JN-032020-139985_MP_PL
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC

KatowiceJN-032020-139985_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna tworząca rozwiązania z obszaru automatyki domowej
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Kadr będzie odpowiedzialna m.in za:
  • Kompleksową obsługę kadrową pracowników,
  • Dbałość o procesy administracyjne i teczki pracownicze,
  • Monitorowanie ważności badan lekarskich, szkoleń BHP,
  • Dodatkowo będziesz zajmować się przygotowywaniem umów czy wystawianiem zaświadczeń,
  • Sporządzanie dokumentacji do ZUS, US, GUS, PFRON,
  • Przygotowywanie raportów bądź zestawień na potrzeby managera czy zarządu,
  • Obsługa systemów kadrowych
Profil kandydata
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie w prowadzeniu pełnej administracji kadrowej, w tym prowadzenie akt osobowych, rozliczanie czasu pracy, obsługa kadrowa, obsługa pracowników w zakresie zagadnień kadrowych)
  • Aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Praktyczna znajomość procesów, narzędzi HR będzie mile widziana
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie w pracę
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programu Płatnik (lub pokrewne), MS Office

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista