Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-07-01
Główna Księgowa
Nr ref. 191383/6193
Poznań, wielkopolskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - wiodącej spółki z branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z polskimi przepisami rachunkowości,
  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT), sprawozdawczości GUS i NBP,
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • rozwój automatyzacji procesów księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi,
  • wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem.
Wymagania:
  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
  • doświadczenie w firmie transportowej - mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość Optima - mile widziana,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • możliwość rozwoju w obszarze merytorycznym oraz projektowym,
  • realny wpływ na zmiany w firmie.