Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-26
Samodzielna/y Księgowa/y
Nr ref. JN-052020-143301_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

WarszawaJN-052020-143301_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w związku z rozwojem i bardzo dobrą sytuacją rynkową poszukuje osoby do Zespołu Księgowego
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia roczna
  • Bogaty pakiet befenitów pozapłacowych w tym szkolenia
Opis stanowiska
  • Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych oraz faktur zakupu, bieżące wyjaśnianie niezgodności
  • Uzgadniane transakcji magazynowych
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT
  • Przygotowywanie deklaracji do GUS, UC, NBP,
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse lub rachunkowości)
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wymagana dobra znajomość programu SAP
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista