Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-06-19
Analityk Finansowy
Nr ref. 191065/6219
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska:
  • ​kontroling kosztów produkcyjnych,
  • analiza miesięcznych zmian i odchyleń od planów,
  • kalkulacja kosztów jednostkowych,
  • analiza projektów inwestycyjnych,
  • zapewnienie wsparcia finansowego,
  • budżetowanie.
Wymagania:
  •  minimum 2-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  •  wysokie umiejętności analityczne,
  •  dobra znajomość j. angielskiego (min. B2),
  •  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  •  doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP (miele widziany SAP),
  •  znajomość polskiej ustawy o rachunkowości,
  •  samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
Oferta obejmuje:
  •  umowę o pracę,
  •  pracę w dużej i stabilnej międzynarodowej firmie,
  •  możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  •  pakiet benefitów.