Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-09-10
Deputy CIO IT Application
Nr ref. 191438/6247
Łódź, łódzkie
IT
angielski

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, polskiej firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • praca w roli wychodzącego naprzeciw wyzwaniom partnera biznesowego,
  • współpraca bezpośrednio z Zarządem spółki oraz innymi pracownikami kadry kierowniczej,
  • zaangażowanie w definiowanie potrzeb organizacji i wyznaczanie strategii rozwoju Działu IT,
  • współpraca z innymi działami firmy podczas w ramach wykonywania obowiązków,
  • nadzór nad przebiegiem projektów, w celu zapewnienia, że są realizowane one w określonych wcześniej ramach czasowych oraz budżetowych,
  • nadzorowanie poprawności realizacji zadań wynikających z umów z partnerami biznesowymi,
  • profesjonalne wsparcia informatyczne pracowników w organizacji, funkcja doradcza w bieżących potrzebach oraz w planach rozwoju.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we współpracy z zespołami developerskimi,
  • umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi: Klientami oraz partnerami biznesowymi,
  • umiejętności analityczne,
  • zdolność przewodzenia w rozwiązywaniu problemów dotyczących projektów i wsparcia,
  • umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach organizacji,
  • doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji,
  • umiejętność odnajdywania się w pracach zarówno technicznych, jak i biznesowych,
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni / tydzień (aktualnie 100% zdalnie),
  • pracę w zgranym, wspierającym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet kafeteryjny (w tym Multisport),
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji w szybko rozwijającej się firmie i branży.