Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-27
Analityk ds. Modelowania Finansowego (m/f)
Nr ref. JN-052020-143470_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza

WarszawaJN-052020-143470_MP_PL

Naszym klientem jest stabilna firma o profilu handlowym, która ze względu na rozwój i dobrą sytuację na rynku poszukuje kolejnej osoby do zespołu
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet befenitów pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie oraz modyfikowanie narzędzi analitycznych takich jak: modele finansowe, kalkulatory kontrolingowe
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz finansowych
  • Bieżąca współpracy z Dyrektorem Finansowym oraz pozostałymi zespołami w firmie
  • Tworzenie oraz weryfikowanie pod kątem finansowym i rynkowym projektów inwestycyjnych/biznesplanów
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na potrzeby Dyrektora Finansowego
Profil kandydata
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (finanse/ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w BIG 4
  • Mile widziana znajomość VBA

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista