Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2021-10-21
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Obsługa klienta
Data aktualizacji: 2021-10-21 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób w PwC zainteresowanych tematyką analiz gospodarczych, innowacyjnych projektów z obszaru Digital Public Sector (np. portale gospodarcze) czy szeroko pojętego wspierania rozwoju państw przez instytucje administracji państwowej (Ministerstwa, Organizacje międzynarodowe).

Obecnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:
 

Starszy Konsultant w zespole doradztwa dla Klientów Sektora Publicznego
 

Rola:  
  

 • realizacja modułów projektów doradczych prowadzonych na zlecenie Klientów sektora publicznego: ministerstwa, organizacje międzynarodowe, samorządy, spółki Skarbu Państwa

 • niezależne prowadzenie analiz, weryfikowania hipotez i prezentowanie wyników prac przed klientem w ramach powierzonego zakresu prac projektowych

 • udział w projektach z obszaru: marketingu gospodarczego, strategii przyciągania inwestorów, analiz wpływu, usprawnień organizacyjnych w urzędach, itp. 

 
Profil Kandydata:  
  

 • min. 2-3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu analiz ekonomicznych/gospodarczych 

 • mile widziane doświadczenie we współpracy z sektorem publicznym (agencje/ministerstwa)

 • samodzielność w opracowywaniu raportów i prezentacji dla klienta

 • doświadczenie w sprawnej koordynacji prac projektowych / elementów produktów prac

 • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe, bądź potwierdzone certyfikatami/szkoleniami w tym zakresie 

 • biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego

 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel oraz MS PowerPoint

 • poczucie osobistej odpowiedzialności za prowadzone prace

 • silne nastawienie na rozwiązywanie problemów

 • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem oraz współpracy w zespole

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.