Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-04
Księgowa (m/k)
Nr ref. JN-052020-143515_MP_PL
Bolesławiec, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

BolesławiecJN-052020-143515_MP_PL

Międzynarodowa Firma Produkcyjna, lider w swojej branży.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia i perspektywę długofalowej współpracy;
  • pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole;
  • szeroki pakiet benefitów
Opis stanowiska
  • klasyfikacja i weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym;
  • analiza i kontrola rozrachunków;
  • kontrola kont księgowych i rejestrów VAT;
  • aktywne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku;
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań do GUS, deklaracji Intrastat.
Profil kandydata
  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości Ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • dokładności, systematyczności, terminowości;
  • odpowiedzialności i zaangażowania;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista