Michael Page
Data aktualizacji: 2020-11-19
Senior Analyst - Real Estate
Nr ref. JN-052020-143502_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
Data aktualizacji: 2020-11-19 Aplikuj

WarszawaJN-052020-143502_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Nowoczesne biuro
Opis stanowiska
  • Sporządzanie analiz i prognoz finansowych na potrzeby negocjacji z najemcami
  • Modelowanie finansowe w zakresie przychodów oraz przepływów pieniężnych
  • Aglomeracja i przetwarzenie danych biznesowych z różnych systemów finansowych i operacyjnych
  • Tworzenie raportów zarządczych, analityczne wsparcie dla decyzji biznesowych
  • Przygotowywanie prezentacji dla Asset Managerów oraz Leasing Managerów
  • Dostarczanie danych dla zespołu kontrolingu
  • Automatyzacja procesów raportowania
Profil kandydata
  • Min. 3-4 lata doświadczenia w analizie danych finansowych lub biznesowych w branży nieruchomości komercyjnych
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz PowerPoint
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Mile widziana znajomość SQL, VBA, narzędzi BI
  • Proaktywność, duża motywacja do pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na generowanie wartości dodanej dla biznesu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców