Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-27
Starszy Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów
Nr ref. JN-062020-248177_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

WarszawaJN-062020-248177_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, której produkty są rozpoznawalne i dostępne w każdym sklepie. Ponad stabilną pozycją, firma może pochwalić się piękną historią istnienia i wyjątkową kulturą organizacyjną.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależnienia od indywidualnych osiągnięć,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, dofinansowanie do wakacji, zniżki na produkty),
  • Możliwość rozwoju, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wyjątkowo serdeczną i energiczną atmosferę.
Opis stanowiska
  • Definiowanie i modyfikowanie polityki wynagradzania,
  • Wycena stanowisk oraz weryfikacja struktury i siatki wynagrodzeń pod kątem zgodności ze stosowaną metodologią i konkurencyjności rynkowej,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w corocznych badaniach płacowych,
  • Udział w procesie przygotowywania i rozwijania systemów premiowych,
  • Projektowanie i prowadzenie programów well-being,
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu programów świadczeń pozapłacowych - negocjacje z dostawcami, analiza i rekomendacja ofert,
  • Rekomendowanie i prowadzenie projektów mających na celu wdrażanie nowych, lub zmiany w funkcjonujących pakietach świadczeniach pozapłacowych,
  • Prowadzenie analiz danych personalnych, wyciąganie wniosków i prezentowanie opinii,
  • Monitorowaniem trendów rynkowych w zakresie polityki wynagrodzeń i przygotowywanie prognoz oraz rekomendowanie zmian na potrzeby biznesu,
  • Prowadzenie szkoleń dla kierowników i pracowników z zakresu polityki wynagrodzeń i oferowanych benefitów,
  • Tworzenie i wdrażanie narzędzi usprawniających i upraszczających raportowanie oraz przepływ informacji i danych pomiędzy HR a innymi działami firmy,
  • Budowanie raportów i monitorowanie kluczowych wskaźników HR
Profil kandydata
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze HR, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze wynagrodzeń i świadczeń,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dobra znajomość trendów i rynku świadczeń dodatkowych oraz wynagrodzeń i systemów premiowych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • Swobodne posługiwanie się programami pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawansowanym),
  • Jest komunikatywna, nastawiona na współpracę i budowanie relacji w zespole,
  • Kreatywność, umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby biznesu, proaktywnego poszukiwania i rekomendowania rozwiązań.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista