Michael Page
Data aktualizacji: 2020-11-20
Główny Księgowy (m/k)
Nr ref. JN-032020-119299_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

WarszawaJN-032020-119299_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa o działalności leasingowej.
Oferujemy
  • Praca w strukturach międzynarodowych
  • Stabilne warunki pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń
Opis stanowiska
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymogami grupowymi
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów finansowych i zarządczych (zgodnie z IFRS)
  • Przygotowywanie ustawowych raportów i obliczeń podatkowych (ustawowe sprawozdania finansowe według polskich GAAP, NBP, GUS, CIT, VAT, podatek odroczony)
  • Monitorowanie i weryfikacja dokumentów zgodnie z przepisami dotyczącymi rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z działem Controllingu
  • Współpraca z Audytem
  • Współpraca z Interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Organizacja pracy w zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom
  • Inicjowanie i usprawnianie procesów
  • Wsparcie innych zespołów w kwestiach finansowych i podatkowych
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w rachunkowości leasingu i / lub leasingu operacyjnego, najlepiej w sektorze motoryzacyjnym
  • Dobra znajomość działalności leasingowej i leasingu operacyjnego
  • Dobra znajomość IFRS i polskich przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymagane)
  • Zmotywowana i zorientowana na wyniki osobowość, z umiejętnościami zarządzania projektami
  • Zdolność wpływania i usprawniania procesów
  • Osoba ambitna i otwarta na rozwój

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista