Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-11-30
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-11-30

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Zastępca Głównej Księgowej / Excel / Angielski / SAP


WarszawaJN-062020-328877_MP_PL

Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego. Jest to rozwojowe stanowisko z możliwością objęcia roli Głównego Księgowego.
What's on Offer
- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace - pakiet pozapłacowy
Job Description
- Koordynacja i weryfikacja pracy zespołu Działu Księgowego (nadzór i organizacja pracy, wsparcie merytoryczne, branie udziału w rekrutacjach, ocenie rocznej) - Nadzorowanie procedur w ramach polityki rachunkowości oraz norm koncernowych - Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca - Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych i innych zdarzeń gospodarczych - Sprawozdawczość (GUS, US, NBP) - Przygotowywanie raportów na potrzeby audytu, sprawozdań - Udział w sporządzaniu jednostkowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego - Podejmowanie działań mających na celu optymalizację pracy Działu Księgowego - Udział w projektach związanych z dostosowaniem SAP do wymagań podatkowych
The Successful Applicant
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportowała do Głównej Księgowej. Będzie odpowiadała za zarządzanie 7 osobowym zespołem Specjalistów ds. księgowości. Poszukiwany Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu finansów, ekonomii, rachunkowości). Oczekujemy od Kandydata dobrej znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz doświadczenia w przygotowywaniu sprawozdań finansowych. Osoba powinna posiadać również doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu (preferowane min. 2 lata). Oczekujemy inicjatywy w optymalizowaniu procesów w dziale, chęci pomocy oraz dzielenia się wiedzą i pomysłami z zespołem. Osoba będzie odpowiedzialna za udział w koordynowaniu projektów międzynarodowych, a więc musi posługiwać się językiem angielskim w stopniu bardzo komunikatywnym. Znajomość systemów, programów: - Dobra znajomość systemu SAP - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel ( m.in. tabele przestawne, stosowanie nazw w formułach i praca na tabelach danych, funkcje, zaawansowane filtrowanie). Kandydat powinien posiadać wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, być osobą otwartą, samodzielną i bardzo dobrze zorganizowaną.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Poziom stanowiska
Specjalista