Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-29
Unity Developer
Nr ref. 191507/6311
Wrocław, dolnośląskie
IT
Data aktualizacji: 2021-04-29 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla wrocławskiego przedsiębiorstwa, zajmującego się dostarczaniem gier, aplikacji oraz symulatorów na zlecenie innych firm z branży gier poszukujemy Unity Developerów na różnych poziomach doświadczenia (Mid / Senior / Lead). Firma wykonuje realizacje na platformy: PC, konsole, urządzenia mobilne, VR/AR, specjalizuje się w dedykowanych modułach shaderowych oraz pluginach, bezpieczeństwie serwerów, zaawansowanych skryptach AI, UI, UX i gameplay developmencie. Dodatkowo przeprowadza audyty bezpieczeństwa.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • rozwój gier i symulatorów z wykorzystaniem C# i Unity,
  • projektowanie architektury rozwiazań,
  • podejmowanie decyzji o technicznych aspektach rozwoju projektu,
  • udział w code review,
  • estymacja czasowa tasków,
  • udział w wymianie wiedzy i doświadczeń.
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia w roli Unity Developera,
  • doświadczenie w projektach typu mulitplayer,
  • umiejętność optymalizacji kodu,
  • podstawowa znajomość shaderów,
  • znajomość języków polskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1).

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki różnych platform,
  • umiejętność tworzenia sztucznej inteligencji - podstawy.
Oferta obejmuje:
  • dużą autonomię,
  • możliwość zaangażowania w różnorodne projekty (PC, konsole, mobilne),
  • mnogość projektów AR i VR,
  • świetną atmosferę pracy i zgrany team,
  • nowe biuro zaledwie w centrum miasta,
  • zdrowe przekąski w biurze,
  • chillout room (a w nim m.in. gry planszowe i konsolowe),
  • wyjazdy integracyjne (dotychczas było to m.in. wspólne zdobywanie szczytów górskich, wizyta w parku rozrywki i wiele innych) oraz co miesięczne spotkania integracyjne.