Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-02
Główna Księgowa 1/2 etatu
Nr ref. JN-052020-143409_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

WrocławJN-052020-143409_MP_PL

1/2 etatu (praca poniedziałek.-środa w wybranych godzinach w przedziale czasowym: od 8:00 - 17:00) 20 godzin tygodniowo
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie przy wdrożeniu do firmy
  • przyjazną atmosferę w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym zamykaniem kolejnych miesięcy rozliczeniowych
  • nadzór i rozliczanie środków trwałych i gospodarki magazynowej
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. US, ZUS, GUS, banki
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • monitorowanie i windykacja należności
Profil kandydata
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe o kierunku finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • doświadczenie min. 5 lat w działach księgowości na podobnym stanowisku,
  • znajomość Ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • biegła umiejętność obsługi komputera z obsługą internetu, znajomość programów Microsoft Office
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • komunikatywność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy z innymi

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Wymiar godzin
Część etatu
Poziom stanowiska
Specjalista