Michael Page
Data aktualizacji: 2020-10-01
Kontroler Finansowy
Nr ref. JN-072020-329853_MP_PL
Oleśnica, dolnośląskie
Kontroling, BPO/SSC

OleśnicaJN-072020-329853_MP_PL

Naszym klientem jest firma będąca liderem na rynku w branży produkcyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego
Oferujemy
  • Udział w interesującym projekcie, w organizacji w fazie dynamicznego rozwoju,
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • Pracę w ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów do grupy;
  • Tworzenie i koordynacja procesu budżetowania, analiza odchyleń;
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz dla celów zarządczych ;
  • Sporządzanie kalkulacji kosztów wyrobów;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych;
  • Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.;
  • Utrzymanie i rozwój narzędzi oraz procedur controllingowych;
  • Kontrola procesów inwestycyjnych;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy, w zakresie pozyskiwania i dostarczania informacji dotyczących analiz, budżetów i raportów.
Profil kandydata
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Ekonomia, Finanse, Kontroling);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kontrolingu najlepiej w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenia w zakresie obsługi modułów finansowych i kontrolingowych systemów ERP;
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office, w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Praktycznej znajomości metod kalkulacji kosztów na potrzeby działalności produkcyjnej, kontrolingu produkcji oraz budżetowania;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Sumienności i rzetelności.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista