Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-04
Production Manager
Nr ref. JN-072020-330268_MP_PL
Zabrze, śląskie
BPO/SSC

ZabrzeJN-072020-330268_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku Production Managera.
Oferujemy
  • Rola pełna wyzwań w dynamicznej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności managerskich
  • Stabilne zatrudnienie
Opis stanowiska
  • Współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy
  • Planowanie budżetu oraz kontrola kosztów działalności i ich optymalizacja
  • Kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcyjnym (do 100 osób)
  • Kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • Odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
  • Optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii
  • Znajomość metodologii i narzędzi Lean Management
  • Organizowanie działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa zgodnie z normami ISO 9000, QS 9000 i IATF 16949
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w branży Automotive (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik