Deloitte
Data aktualizacji: 2021-12-12
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Poza Krakowiem istnieje możliwość pracy także w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Rozpocznij karierę w międzynarodowym zespole specjalistów w zakresie systemu ServiceNow i bierz udział we wdrażaniu narzędzi koordynujących działania największych organizacji technologicznych na świecie.

Do kogo skierowane są Praktyki ServiceNow Consulting and Development?

  • lubisz programować (język programowania dowolny);
  • jesteś gotowa/y do rozpoczęcia kariery zawodowej początkowo w wymiarze min. 30 godzin, a docelowo w pełnym wymiarze;
  • komunikujesz się swobodnie w j. angielskim;
  • podróże służbowe (min. 50% czasu pracy) nie są dla Ciebie docelowo wielkim problemem; kończysz studia i jeszcze przez parę miesięcy nie możesz latać? Spokojnie, poczekamy, a Ty w międzyczasie się poduczysz.
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – bardziej cenimy sobie otwarty umysł i umiejętność błyskawicznej nauki.
Fresh graduate
Absolwent świeżo po studiach
Angielski
Angielski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

ServiceNow to najbardziej innowacyjna firma na świecie (wg. Forbesa) oferująca najlepszą na świecie platformę PaaS oraz zestaw produktów do zarządzania organizacjami IT i automatyzująca procesu biznesowe. To ServiceNow sprawia, że organizacje IT w sposób płynny i zautomatyzowany zarządzają swoimi centrami danych, portfelami aplikacji, dostawcami technologii, itd. ServiceNow to platforma operująca w chmurze. Do jej konfiguracji potrzebne są otwarty i analityczny umysł, JavaScript oraz technologie Angular/ Angular JS.

Jak wygląda praca?

Na początku każdego naszego projektu sprawdzamy, które z wymagań biznesowych i integracyjnych da się zrealizować bez kodowania a przy których rzeczywiście trzeba się „ubrudzić” programowaniem.

Junior Konsultant jest odpowiedzialny za obydwie rzeczy – konfigurację i kodowanie (średnio 60%/40% czasu). Gdy już się poduczysz, zaczynasz latać do Klienta, aby podzielić się z nim swoją wiedzą dot. możliwości ServiceNow oraz wspólnie projektować rozwiązania techniczne dot. funkcjonalności ServiceNow i/lub integracji z pozostałymi systemami klienta.

Czym są Praktyki w ServiceNow Consulting and Development? Praktyki praktycznie od pierwszego dnia będą polegały na przypisaniu Cię do jednego/jednej z bardziej doświadczonych kolegów/koleżanek i nauce przy realnych zadaniach konsultanckich i/lub deweloperskich. Od samego początku będziemy przeplatać elementy techniczne wiedzą biznesową z zakresu logiki funkcjonowania działów IT – bez niej nie da się rozwijać tego systemu. Każdego dnia będziemy oczekiwać olbrzymich chęci i proaktywności w nauce. Będziesz miał okazję pracować z ekspertami mającymi wiele lat doświadczeń zyskanych w najbardziej skomplikowanych i prestiżowych transformacjach i wdrożeniach ServiceNow.

ServiceNow Consulting and Development ma formę płatnych praktyk w dziale konsultingu Deloitte, których celem jest podjęcie stałej pracy.

Co oferujemy

Jeżeli podzielasz naszą wizję i cenisz bardziej:

  • Praktykę i rozwiązywanie prawdziwych business case’ów od teorii;
  • Ludzi i ich rozwój od korporacyjnych trybów;
  • Zaangażowanie w różnorodne zadania od ciągłego klepania Exceli, czy takich samych klasek w Javie;
  • Poznawanie zaawansowanych rozwiązań IT od słuchania o nich na sali wykładowej;
  • Analizowanie potrzeb klientów i dostarczanie zindywidualizowanych rozwiązań od pracy odtwórczej

… to gwarantujemy, że znajdziesz w naszym zespole swoje miejsce!

Spotkania integracyjne
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Challenging tasks
Ambitne zadania
Deloitte Adventure Team
Voluntary activities
Wolontariat
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Kreatywne środowisko pracy
Integration and fun events
Downtown office location
Biuro w centrum
Ludzie z którymi chce się pracować
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Karta Multisport
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów
Elastyczne godziny pracy

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole