PwC
Data aktualizacji: 2020-09-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Grupa GeoAnalytics skupia osoby wyspecjalizowane w analizach przestrzennych, językach programowania pozwalających na pracę z danymi przestrzennymi, systemach informacji przestrzennych, bazach danych przestrzennych, narzędziach business intelligence oraz produktach opartych o technologie big data.

Oferujemy produkty w oparciu o najnowsze technologie i dane przestrzenne, współpracujemy z wieloma zespołami z różnych sektorów, takich jak nieruchomości, retail i banking. Pracujemy globalnie z różnymi firmami z sieci PwC oraz w obszarze CEE.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant w Zespole GeoAnalytics

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Czekamy na:

  • Osoby z doświadczeniem 1-5 letnim na stanowisku związanym z analizami przestrzennymi  o preferowanym wykształceniu na kierunkach: informatycznych, geoinformatycznych, metody ilościowe lub geodezja i kartografia;

  • Osoby zainteresowane zaawansowanymi analizami geoinformatycznymi i wykorzystaniem danych przestrzennych GIS w obszarach biznesowych;

  • Kandydatów o silnych zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:

    • posiadają wiedzę z programowania w językach Python i/lub R,

    • chcą rozwijać się w szeroko pojętym data science i/lub Big Data,

    • znają narzędzia wykorzystywane do gromadzenia, przetwarzania oraz analizy danych (Python, R, SQL, PostgreSQL wraz z PostGIS) i bardzo dobrze znają przynajmniej jedno z nich,

    • interesują się danymi przestrzennymi (mile widziana znajomość oprogramowania ArcGIS i/lub QGIS będzie dodatkowym atutem),

    • potrafią budować relacje i pracować w zespole,

    • potrafią znajdować innowacyjne i nietuzinkowe rozwiązania,

    • Płynnie komunikują się w języku angielskim.

Dlaczego warto:

  • jesteśmy unikatowym zespołem w ramach firm konsultingowych, działamy jak startup, razem będziemy tworzyć nowe produkty analityczne i ofertę dla naszych Klientów w Polsce i za granicą;

  • masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach m.in. z obszaru planowania sieci sprzedaży na bazie modeli ekonometrycznych, zaawansowanych analiz logistycznych, modelowania popytu i zachowań konsumenckich w ujęciu geograficznym, czy geoanalityce na potrzeby fuzji i przejęć;

  • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu technologii wykorzystywanych w data science (Python, R, SQL, Spark);

  • rozwój w kierunku nowoczesnych technologii Big Data, Machine Learning.

Rola/ Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i przetwarzanie danych przestrzennych;

  • Zaawansowana analityka na danych przestrzennych wraz z umiejętnością formułowania wniosków i wizualizacji rezultatów analiz;

  • Automatyzacja procesów przetwarzania danych;

  • Współtworzenie produktów na bazie technologii i danych GIS;

  • Kontakt z Klientami w Polsce i poza granicami Polski.

Oferujemy:​

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej organizacji;

  • Ciekawe i rozwojowe projekty realizowane we współpracy z ekspertami w branży i doświadczeniem w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowszych technologii i trendów na rynku IT;

  • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;

  • Ciągły rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji za pośrednictwem szkoleń.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.