Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-11-19
Specjalista ds. Celnych
Nr ref. 191690/6496
Wrocław, dolnośląskie
Zakupy

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów, którzy dołączą do działu zakupów w dynamicznie rozwijającej się organizacji - międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • współpraca z Agencjami i Urzędami Celnymi,
  • tworzenie deklaracji akcyzowych oraz deklaracji Intrastat,
  • prowadzanie pomiarów niezgodności,
  • współpracę z firmami transportowymi,
  • rekomendowanie działań, służących rozwiązanie bieżących problemów,
  • poszukiwanie oszczędności w obszarze celnym.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • znajomość systemu SAP,
  • znajomość nowego Unijnego Kodeksu Celnego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2 – język angielski wykorzystywany w codziennej komunikacji z urzędami zagranicznymi).
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.