Michael Page
Data aktualizacji: 2020-10-19
Analityk Kredytowy
Nr ref. JN-092020-1228779_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Analiza

mazowieckieJN-092020-1228779_MP_PL

Naszym klientem jest spółka leasingowa należąca do międzynarodowej grupy specjalizującej się w transporcie ciężkim. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Kredytowego / Biznesowego w dzielnicy Warszawa-Włochy.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna
  • pakiet sportowy
Opis stanowiska
  • analiza finansowa i ocena podmiotów gospodarczych pod kątem ryzyka kredytowego
  • utrzymanie relacji z klientami będącymi przedmiotem oceny ryzyka
  • weryfikacja wniosków kredytowych i leasingowych i dotyczących wynajmu długoterminowego
  • dbałość o relację z dotychczas istniejącym portfelem klientów
  • prawidłowe ewidencjonowanie danych wnioskodawców będących kredytobiorcami i leasingobiorcami; danych finansowych transakcji kredytowych i leasingowych w systemach informatycznych
  • współpraca z zagraniczną spółką
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii/finansów
  • bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych i leasingowych i dotyczących wynajmu długoterminowego
  • co najmniej 4 lata doświadczenia pracy w zakresie analizy kredytowej (leasing, rental, bankowość)
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (min. B2)
  • umysł analityczny
  • znajomość Microsoft Excel na poziomie średnio-zaawansowanym

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista