Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-29
Młodszy Kontroler Finansowy
Nr ref. 191777/6568
Starachowice, świętokrzyskie
Kontroling, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Młodszego Kontrolera Finansowego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kielcach.

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie analiz, prognoz i raportów finansowych,
  • bezpośredni udział w tworzeniu budżetu we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za ich realizację oraz budżetu całościowego przedsiębiorstwa,
  • współpraca w zakresie kontroli księgowań i monitorowania kosztów,
  • analiza odchyleń oraz sporządzanie raportów na potrzeby zarządu,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz analizie CAPEX,
  • analiza informacji zarządczej dotyczącej sprzedaży, marż i kapitału obrotowego.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości / kontrolingu,
  • wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii / finansów,
  • zaawansowana znajomość MS Excel,
  • znajomość Comarch XL, Excel VBA lub SQL będzie atutem,
  • znajomość działania działów operacyjnych i finansowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kompetencji.