Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-03-16
PHP Developer
Nr ref. 191899/6659
Warszawa, mazowieckie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej w obszarze digital marketingu, do zespołu doświadczonych specjalistów poszukujemy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • rozwój i utrzymanie projektów,
  • wpływ na rozwój produktów oraz zaangażowanie w dobór rozwiązań,
  • projektowanie i utrzymanie architektury aplikacji,
  • dostarczanie testowalnego, łatwego w utrzymaniu kodu,
  • zaangażowanie w code review,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w wymianie wiedzy i doświadczeń,
  • sporadyczny udział w rozmowach z Klientami.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 7,
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony 4,
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL),
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • dbałość o jakość dostarczanych rozwiązań,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • otwartość na naukę nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą,
  • otwartość na udział w rozmowach / spotkaniach z Klientami.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami frontendowymi: język JavaScript, framework Angular,
  • znajomość NoSQL,
  • umiejętność pracy z Dockerem,
  • znajomość jednego z dostępnych rozwiązań chmury publicznej.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę B2B,
  • praca w zgranym zespole w organizacji o płaskiej strukturze,
  • wpływ na efekt finalny rozwijanych produktów,
  • praca w środowisku o dużej dynamice, w ramach różnorodnych projektów,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.