Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-17
Sales Manager
Nr ref. 191945/6744
Wrocław, dolnośląskie
Human Resources, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z rozwojem wrocławskiego biura, poszukujemy ambitnych oraz dynamicznych osób, które chcą realizować się w sprzedaży i rekrutacji. Oferujemy stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • samodzielne pozyskiwanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • długoterminowe budowanie relacji z kandydatami w ramach swojej specjalizacji,
  • budowanie i rozwój własnej pozycji eksperta na rynku rekrutacyjnym,
  • bieżące doradztwo naszym klientom i kandydatom,
  • monitorowanie trendów i zmian na rynku pracy w swoim regionie i specjalizacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami B2B,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej,
  • wysokia kultura osobista,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • przedsiębiorczość, samodzielność i determinacja,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.
Oferta obejmuje:
  • bardzo atrakcyjny system premiowy,
  • elastyczny lub zadaniowy czas pracy z opcją home office,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy od poziomu Associate Managera,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • świetny, młody zespół. :)