Deloitte
Data aktualizacji: 2021-06-17
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting, Administracja

Kogo szukamy

  • Absolwent wyższej uczelni (dyplom licencjata lub magistra);
  • Dwa+ lata doświadczenia w zarządzaniu systemem IT w dużym przedsiębiorstwie;
  • Dwa+ lata doświadczenia na stanowisku administratora systemów Linux;
  • Bardzo dobra znajomość serwerów Linux w środowisku zwirtualizowanym;
  • Znajomość serwerów MS Windows będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość platformy Azure będzie dodatkowym atutem;
  • Podstawowe doświadczenie w zakresie technologii wirtualizacji, takich jak VMWare;
  • Podstawowa wiedza, dotycząca administracji serwerów aplikacji, kontenerów, serwisów WWW (Bind, MySQL, PostgreSQL, Apache Tomcat, Jetty, Nginx, Apache HTTP);
  • Mile widziana znajomość podstaw ITIL v3;
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie;
  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji w mowie i w piśmie.
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Wsparcie w procesie działania oraz zapewnienie wysokiego stopnia dostępności infrastruktury;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i koordynacji systemów Linux w Deloitte Central Europe, w tym ocena, instalacja i utrzymanie wszystkich technologii wsparcia, wykorzystywanych w toku świadczenia usług;
  • Znajomość podstaw języków skryptowych Linux;
  • Monitoring i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem systemu;
  • Zapewnienie integralności danych i sporządzanie szczegółowej dokumentacji procedur operacyjnych;
  • Nadzorowanie procesu obsługi problemów do momentu ich rozwiązania;
  • Współpraca z innymi zespołami przy weryfikacji i koordynacji działań wdrożeniowych;
  • Współpraca z dostawcami w procesie rozwiązywania problemów (w razie konieczności);
  • Współpraca z zespołem ds. zarządzania incydentami przy eliminacji incydentów zaklasyfikowanych jako istotne lub krytyczne;
  • Sporządzanie wytycznych i dokumentacji;
  • Współpraca z kierownictwem Deloitte Central Europe Business Services Center oraz z globalnymi zespołami IT;
  • Nadzorowanie dostawców w procesie wdrażania i zapewniania wsparcia technicznego.

Co oferujemy

  • Możliwość poszerzenia umiejętności technicznych;
  • Udział w globalnych projektach i wdrożeniach;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie świadczącej usługi dla biznesu;
  • Możliwość pracy przy projektowaniu, wdrożeniu oraz rozbudowie systemów informatycznych;
  • Praca w jednej z największych na świecie firm doradczych;
  • Możliwości rozwoju i awansu;
  • Doskonała oferta szkoleniowa - lokalna i międzynarodowa.
Czasoumilacze
Karta Multisport
Challenging tasks
Ambitne zadania
Voluntary activities
Wolontariat
Free drinks in the office
Spotkania integracyjne
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Team spirit
Duch zespołowy
Recruitment Incentive Program – Stars
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole