Deloitte
Data aktualizacji: 2021-07-16
Rzeszów, podkarpackie
Konsulting
Deloitte
Tester

Kogo szukamy

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Posiada co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Testera;
  • Posiada wiedzę z zakresu wytwarzania i testowania oprogramowania;
  • Zna język SQL;
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji;
  • Posiada wysokie umiejętności analityczne;
  • Lubi pracować w zespole;
  • Chce rozwijać się w obszarze testowania.

To jesteś idealnym kandydatem! :)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w bankowości, ubezpieczeniach lub telekomunikacji;
  • Znajomość języków programowania;
  • Znajomość testów API (SOAP, REST, JMS);
  • Znajomość testów automatycznych;
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji testowej (przypadki, scenariusze) zgodnej z UML 2.0;
  • Znajomość JIRA.
1+
Lata doświadczenia
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Jira
Jira
SQL
SQL

Twoja przyszła rola

  • Uczestniczenie w projektach wdrażania systemów informatycznych dla naszych klientów na całym świecie;
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów oraz dokumentacja ich wyników;
  • Współpraca z analitykami i programistami celem zapewnienia wysokiej jakości tworzonego oprogramowania;
  • Optymalizowanie i automatyzowanie testów.

Co oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w interesujących, innowacyjnych projektach;
  • Możliwość poszerzenia umiejętności technicznych;
  • Praca w jednej z największych na świecie firm doradczych;
  • Realne możliwości rozwoju i awansu - precyzyjne, zindywidualizowane ścieżki kariery;
  • Wyjątkowe możliwości szkoleniowe;
  • Możliwość swobodnej wymiany doświadczeń;
  • Jeżeli do nas dołączysz, to znaczy, że masz dość wyobraźni i specjalistycznej wiedzy, by wykazać się kreatywnością na powierzonym stanowisku.
Karta Multisport
Challenging tasks
Ambitne zadania
Team spirit
Duch zespołowy
Recruitment Incentive Program – Stars
Deloitte Adventure Team
Cafeteria (workforce regeneration programme)
Cafeteria (program regeneracyjny dla pracowników)
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem zajmującym się wdrażaniem systemów informatycznych dla firm z branży finansowej, składającym się z architektów, analityków, programistów i testerów. Nasze usługi obejmują pełny cykl życia oprogramowania, od zdefiniowania wymagań, poprzez implementację i testowanie do wdrożenia i utrzymania oprogramowania.