Deloitte
Data aktualizacji: 2021-05-08
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Nasz dział IT poszukuje młodych specjalistów do jednego z naszych zespołów ds. aplikacji działających w Rzeszowie. Zespół ten zajmuje się przede wszystkim wsparciem aplikacji biznesowych (modułów ERP SAP i aplikacji webowych). To okazja do współpracy z klientami wewnętrznymi z 18 krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Nasza codzienna praca - to przede wszystkim realizacja rutynowych zadań na firmowej platformie Service Now.

Jeżeli obawiasz się, że zbyt mało wiesz o informatyce lub nie był to Twój kierunek studiów, nie przejmuj się, od początku udzielimy Ci wsparcia i ułatwimy należyte zapoznanie się z kluczowymi procesami.

Podoba Ci się nasza oferta? Idealny kandydat to:

  • absolwent wyższej uczelni, student wydziału informatyki (licencjat) lub innych wydziałów z odpowiednim doświadczeniem w zakresie IT;
  • dodatkowym atutem będzie ogólna znajomość co najmniej jednego istotnego obszaru, takiego jak Windows, SQL czy inny zbliżony system ERP albo aplikacja z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, finansami, lub CRM;
  • język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie;
  • swoboda posługiwania się technologiami, systemami informatycznymi i danymi;
  • chęć poznawania nowych systemów, procesów i technologii;
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i nastawienie na wysoką jakość obsługi.
Dyplom magistra
4+
Rok studiów
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • wsparcie dla użytkowników kluczowych i końcowych (pracowników Deloitte Central Europe);
  • administrowanie i testowanie systemu, utrzymanie danych;
  • bieżące administrowanie systemem i danymi (konfiguracja, zmiany ustawień, obsługa zapytań użytkowników);
  • znajdowanie rozwiązań w przypadku zgłoszenia incydentu;
  • sprawozdawczość i analiza danych;
  • ścisła współpraca z konsultantami i zespołami projektowymi przy wdrażaniu małych i dużych zmian systemu.

Co oferujemy

Czasoumilacze
Karta Multisport
Health insurance (mixed package)
Ubezpieczenie zdrowotne (rozszerzone)
Challenging tasks
Ambitne zadania
Voluntary activities
Wolontariat
Free drinks in the office
Spotkania integracyjne
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Team spirit
Duch zespołowy
Recruitment Incentive Program – Stars
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Kreatywne środowisko pracy
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół ds. technologii informatycznej - to jeden z najszybciej rozwijających się zespołów w naszej firmie, odgrywający kluczową rolę w prowadzonej przez nas działalności. Udziela wsparcia ponad 8.000 pracowników Deloitte Central Europe, opracowuje innowacyjne, automatyczne rozwiązania dla całej firmy. Posługujemy się nowoczesnymi technologiami, aplikacjami, systemami i infrastrukturą.