Deloitte
Data aktualizacji: 2021-03-26
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Miejsce pracy: Warszawa lub Łódź

Kandydat / kandatka na to stanowisko powinien / powinna:

  • mieć minimum rok doświadczenia jako Front-end Developer / Developerka
  • znać JavaScript/TypeScript, HTML5 i CSS3
  • znać dowolny framework SPA (Angular, React, Vue, Aurelia) bądź posiadać doświadczenie z systemami CMS / DXP
  • znać system kontroli wersji GIT bądź SVN
  • być na bieżąco z najnowszymi trendami Frontendowymi
  • znać język angielski na co najmniej dobrym poziomie
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

JavaScript
JavaScript
HTML
HTML
CSS
CSS

Twoja przyszła rola

  • implementacja i wdrażanie aplikacji przy użyciu najnowszych technologii i frameworków
  • analiza, debugging i optymalizacja wydajności
  • projektowanie i wdrażanie aplikacji klasy Enterprise
  • optymalizacja i modyfikacja istniejących aplikacji
  • code review
  • współpraca z doświadczonymi programistami
  • praca z międzynarodowymi zespołami technicznymi.

Co oferujemy

Karta Multisport
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Elastyczne godziny pracy
Challenging tasks
Ambitne zadania
Praca z największymi markami
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Możliwość pracy z domu
Ludzie z którymi chce się pracować
Prywatna opieka medyczna
Language courses
Kursy językowe
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

W zespole Customer Strategy & Applied Design (CSD) zajmujemy się projektowaniem strategii produktów i usług cyfrowych zapewniających optymalną jakość obsługi klientów w różnych branżach. Pracujemy dla dużych, rozpoznawalnych marek zarówno w Polsce, jak i zagranicą oraz w ramach projektów międzynarodowych, często w międzynarodowych zespołach.