Deloitte
Data aktualizacji: 2021-11-21
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków

Kogo szukamy

Aktualnie do Działu Konsultingu poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w obszarze SAP jako developer FIORI.

Czego oczekujemy:

  • Przynajmniej jednorocznego praktycznego doświadczenia w programowaniu FIORI
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na sprawną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • Mile widziana znajomość ABAP, bazy danych HANA i JIRA Software
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Budowa nowych rozwiązań opartych o SAP FIORI
  • Zapewnianie wsparcia w zakresie rozwoju i podejmowania decyzji dotyczących projektowania rozwiązań i komponentów SAP Mobility, w tym tworzenia aplikacji internetowych, hybrydowych i natywnych aplikacji mobilnych przy użyciu SAPUI5, WebIDE, SAP Cloud Platform Mobile Services
  • Tworzenie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników biznesowych
  • Świadczenie usług utrzymania rozwiązań wdrożonych u Klientów

Co oferujemy

  • Różne role w zależności od doświadczenia i planów rozwoju kariery – m.in. kierownika zespołu wdrożeniowego, doświadczonych konsultantów (ekspertów) i konsultantów.
  • Szeroki zakres szkoleń (w tym możliwość certyfikacji SAP) oraz duże możliwości uczenia się i rozwijania kompetencji twardych i miękkich;
  • Pracę na projektach w kraju i zagranicą;
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w dynamicznym zespole zaangażowanych profesjonalistów.
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery
Ludzie z którymi chce się pracować
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Prywatna opieka medyczna
Language courses
Kursy językowe
Challenging tasks
Ambitne zadania
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

  • Deloitte dynamicznie rozwija dział usług wdrożeniowych SAP i jest rozpoznawane jako lider zarówno przez firmę SAP jak i niezależne agencje analizujące rynek (Gartner, Forrester):
  • Jesteśmy wiodącym zespołem pionierów innowacji, wdrażających najnowsze rozwiązania branżowe.
  • Rozwiązujemy wspólnie z naszymi klientami złożone problemy biznesowe i poszukujemy nowych sposobów działania z wykorzystaniem automatyzacji, cyfryzacji i integracji systemów.
  • Korzystamy z metodyk Agile i Design Thinking, oraz najnowszych technologii, włącznie z rozwiązaniami chmurowymi, zaawansowanej analityki, IoT oraz inteligencji stosowanej, by dostarczać rozwiązania SAP nowej generacji.