Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-11
Katowice, śląskie
Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2022-02-11
Deloitte
Associate
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Poszukujemy osób chcących rozwijać się w branży doradczej w ramach projektów o tematyce finansowej dla klientów z różnych branż. Szukamy absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów magisterskich kierunków matematycznych i ekonomicznych którzy biegle posługują się programem Excel oraz językiem angielskim, a także mają za sobą pierwsze doświadczenia w pracy w branży finansowej. Dodatkowo kandydat powinien posiadać doskonałe umiejętności analityczne oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole (zarówno wewnętrznym, jak i z klientem). Atutem będą kwalifikacje nabyte w ramach programów ACCA lub CFA. Jeśli opis jest zgodny z Twoją sylwetką zawodową oraz oczekiwaniami rozwoju – zapraszamy do dalszej lektury.

Dyplom magistra
Dyplom magistra
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS PowerPoint
MS PowerPoint

Twoja przyszła rola

Rozpoczynając pracę w Doradztwie Finansowym dołączasz do ponad 100 osobowego zespołu ekspertów, którzy na co dzień zajmują się transakcjami z pierwszych stron gazet.

Twoja praca będzie polegała m.in. na wsparciu naszych Klientów w procesach kupna i sprzedaży spółek, przygotowywaniu wycen, analiz i modeli finansowych oraz badań due dilligence. Będziesz mógł także wziąć udział w procesach restrukturyzacji finansowej, pozyskania finansowania czy też analiz opłacalności. Jako pełnoprawny członek zespołu będziesz uczestniczyć w każdym etapie realizacji projektów. Zyskasz możliwość zapoznania się ze skomplikowanym, choć jednocześnie fascynującym procesem doradzania firmom przy realizowaniu transakcji.

Co oferujemy

  • Szybki rozwój wszechstronnej wiedzy merytorycznej w obszarze doradztwa finansowego oraz rozwój umiejętności biznesowych
  • Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • Bogatą ofertę szkoleń i treningów
  • Ciekawą ofertę benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne czy karta Multisport)
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, w tym świadczenia dodatkowe
  • Współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych
  • Elastyczny model pracy, uwzględniający możliwość pracy zdalnej,
Finansowanie certyfikatu CFA
Finansowanie certyfikatu CFA
Karta Multisport
Karta Multisport
Elastyczne godziny pracy
Elastyczne godziny pracy
Challenging tasks
Ambitne zadania
Finansowanie certyfikatu ACCA
Finansowanie certyfikatu ACCA
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Ludzie z którymi chce się pracować
Team spirit
Duch zespołowy
Deloitte Adventure Team
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
High-profile projects
Prestiżowe projekty

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Doradztwo Finansowe. Jesteśmy największym doradcą transakcyjnym w Europie i na świecie pod kątem liczby zrealizowanych transakcji – według „Mergermarket”. Doradzamy w zakresie corporate finance, finansowania kapitałowego i dłużnego, fuzji i przejęć, wycen, przeciwdziałania nadużyciom, badania due diligence i restrukturyzacji. Inwestujemy w naszych pracowników m.in. dofinansowując kwalifikacje zawodowe CFA (Chartered Financial Analyst) i ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).