Deloitte
Data aktualizacji: 2021-07-15
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji Kancelarii Deloitte Legal. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym.

Jeśli jesteś osobą
  • posiadającą min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym w kancelarii prawnej
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy i wysoką kulturą osobistą
  • posiadającą doświadczenie w formatowaniu, weryfikacji oraz kompletowaniu dokumentów
  • ambitną, nastawioną na pracę w zespole
  • o bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office (w szczególności MS Word)
... #postawkropkę z Deloitte!
5+
Lata doświadczenia
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Word
MS Word
MS Excel
MS Excel

Twoja przyszła rola

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • wsparcie pracowników Deloitte Legal w bieżących obowiązkach
  • edycja prezenacji i dokumentów
  • organizacja spotkań i podróży służbowych
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wystawianie faktur
  • rozliczanie wydatków służbowych

Co oferujemy

Co zyskujesz?

Rozwój kompetencji miękkich: współpraca, zarządzanie czasem, umiejętności prezentacji i perswazji, optymizm oraz przedsiębiorczość w działaniu. Zadbamy o to, abyś rozwinął/ła swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent.
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
Team spirit
Duch zespołowy
Deloitte Adventure Team

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Administracji wspiera zespół Deloitte Legal w codziennych zadaniach podczas obsługi różnorodnych Klientów.