Deloitte
Data aktualizacji: 2021-12-18
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting, Analiza
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Główne wymagania:

  • Zrozumienie zagadnień związanych z analizą danych od zaprojektowania rozwiązania (Data Mining / Machine Learning) poprzez jego wdrożenie do wizualizacji wyników;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz biznesowych z wykorzystaniem statystycznych metod eksploracji danych w celu uzyskania istotnych spostrzeżeń;
  • Zdolność do przedstawiania wyników analiz w sposób logiczny i zwięzły;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do wizualizacji danych i projektowania informacji (np. Power BI, Tableau, Qlik Sense);
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL;
  • Dobra znajomość języka Python lub R (z uwzględnieniem podstawowych bibliotek/ pakietów do przetwarzania i analizy danych);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z wymaganiami biznesowymi i/lub dotyczącymi danych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agile;
  • Mobilność i otwartość na wyjazdy zagraniczne (średnio około 50% czasu w roku);
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (minimum B2).
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Jako członek zespołu projektowego zatrudniona osoba będzie odpowiadała za:

  • Przetwarzanie danych z różnych źródeł i dużych zbiorów danych w celach analitycznych;
  • Tworzenie kompleksowych analiz z wykorzystaniem metod statystycznych w celu określenia i interpretowania trendów lub wzorców w złożonych zbiorach danych;
  • Tworzenie użytecznych i atrakcyjnych wizualnie raportów i dashboardów wykorzystywanych do podejmowania decyzji i działań biznesowych;
  • Wykorzystywanie platform analitycznych w zależności od potrzeb oraz rekomendowanie i budowanie nowych rozwiązań w zakresie danych;
  • Analizę procesów oraz zbieranie wymagań biznesowych oraz wymagań dotyczących danych do projektów biznesowej analizy danych i raportowania;
  • Dostarczanie wysokiej jakości dokumentacji projektowej oraz kodu;
  • Współpracę z członkami zespołu oraz Project Managerem.

Co oferujemy

  • Możliwość aktywnego kształtowania kariery zawodowej - wytyczania celów i opracowywania planów we współpracy z counselorem;
  • Możliwość zdobycia wysokich kwalifikacji zawodowych;
  • Ciągły rozwój - program Deloitte Learning, moduły kształcenia zdalnego i regionalne programy szkoleniowe;
  • Praca przy realizacji różnorodnych projektów dla naszych klientów - największych firm międzynarodowych - rozwiązywanie problemów i opracowywanie innowacyjnych, twórczych rozwiązań;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń socjalnych.
Challenging tasks
Ambitne zadania
Recruitment Incentive Program – Stars
Rekrutacyjny Program Motywacyjny - Stars
Deloitte Adventure Team
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport
Team spirit
Duch zespołowy
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole